HAKKIMIZDA

Doğan ambalaj olarak 2005 yılından itibaren 16 yılı aşkın tecrübemizle plastik sektöründe hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana değişen teknoloji ve standartları takip ederek hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.

Ürünlerimizin analizleri İntertek tarafından yapılmış ve onaylanmıştır. Doğan ambalaj olarak kalitemizden ödün vermeden değişen müşteri ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vererek, onların ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktayız. Büyüyen müşteri portföyümüze müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmakta ve bu sayede uzun soluklu ilişkiler kurmaktayız.


Dogan packing has been dedicated to devalop, improve and manufacture packaging solutions to their customers with more than 16 years ‘ experience since 2005. From the beginning to today, Dogan packaging, is supplying most suitable solutions to their customers by following technology and standards. Dogan packaging is providing custom manufacturing, also offering its products with own brand Copes.We are offering wide range products which are made of high quality raw materials, according to EU standards.

Analysis of our products are approved by Intertek. Our marketing strategy focuses on customer satisfaction, for this reason we answer the customer ‘s needs soonest with most likely solutions by protecting our quality. Working withprovide the solutions that exactly match your unique needs. Thanks to this we arecreating long term and reliable relationship with our customer.